baner BBEvent
CSR

Corporate Social
Responsibility

CSR (Corporate Social Responsibility – Społeczna Odpowiedzialność Przedsiębiorstw) Jest to styl postępowania, dzięki któremu przedsiębiorstwa na etapie budowania strategii, dobrowolnie dbają o wybrane interesy społeczne, dobro swoich pracowników, a także ekologię.

 

Better Business Event sp. zoo m.in. dobrowolnie angażuje się w propagowanie aktywności fizycznej, która ma niezaprzeczalnie pozytywny wpływ na zdrowie. BBEvent kładzie nacisk na rozwój dzieci i młodzieży w tym zakresie, w tym również z terenów gmin wiejskich i byłych PGR. Sport i aktywność fizyczna od dawna jest postrzegana jako platforma do krzewienia pozytywnych postaw społecznych np. zachowania fair play, integracji społecznej, równości czy kształtowania pożądanych cech, jak upór w dążeniu do celu. BBEvent podejmuje działania na rzecz lokalnej społeczności – w tym działania polegające na wspieraniu lokalnych instytucji i osób, współpracy z lokalnymi organizacjami, programów dla dzieci i młodzieży, działań ekologicznych.

      

 

https://www.si-arka.gdynia.pl/2016-2017/2016-17-druzyna?fbclid=IwAR3L-BCYXz6g0TgSSl7EwUlkY_h208oniP28Cx8xtkCDVRnCBANJWmf4XRk

UKS Orzeł Kołczyglowy dziękujemy i również życzymy Wesołych Świąt! 🙂
Bo jak to mawiał selekcjoner Kazimierz Górski „Piłka jest okrągła, a bramki są dwie” , a my wraz Stowarzyszenie Inicjatywa ARKA gramy do jednej bramki! Pozdrawiamy serdecznie nasz zaprzyjaźniony klub!
favicon

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytania? Zapraszamy
do współpracy.

    x

    Napisz do nas

    Wysyłając formularz akceptujesz Politykę prywatności