baner BBEvent
MICE

MICE

tło

BBEvent zajmuje się kompleksową organizacją ekskluzywnych imprez, imprez tematycznych, eventów, integracji, imprez firmowych, szkoleń, kinder bali, a także organizacją pikników.

Jako pasjonaci podróży i fachowcy w swojej dziedzinie z przyjemnością zorganizujemy Państwu niezapomniane wydarzenie. Obsługujemy zarówno mniejsze grupy jak i kilkuosobowe elitarne wyjazdy, a także pikniki pracownicze na kilkaset osób lub kilka tysięcy uczestników. W naszej ofercie posiadamy urokliwe miejsca idealne do kameralnych spotkań, a także potężne centra konferencyjne. Organizujemy imprezy na morzu i w górach, aktywnie i artystycznie wszystko w zależności od Państwa oczekiwań. Każde wydarzenie możemy uświetnić występami Gwiazdy i wieloma innymi atrakcjami. 

Naszym mottem jest cytat z książki Marka Twaina: „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.” Wierzymy, że nasze wspólne integracje na długo pozostaną niezapomnianymi przeżyciami.

Zapraszamy! 🙂 

favicon

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytania? Zapraszamy
do współpracy.

    x

    Napisz do nas

    Wysyłając formularz akceptujesz Politykę prywatności