baner BBEvent
PODRÓŻE SŁUŻBOWE POLSKA EUROPA ŚWIAT

ORGANIZACJA DELEGACJI 

tło

Już 10 lat perfekcyjnie organizujemy podróże służbowe i wyjazdy firmowe, gwarantując naszym Klientom najlepszy serwis na rynku, a także konkurencyjne ceny. W ramach naszej oferty przejmujemy wszystkie obowiązki na poziomie organizacyjnym – od etapu planowania, przez rezerwacje hotelowe, zakup biletów lotniczych oraz kolejowych, wynajem samochodów, aż po controlling oraz raportowanie.

BBEvent to Zespół doświadczonych ekspertów, który wspiera w każdym aspekcie związanym z podróżami służbowymi – poczynając od wsparcia merytorycznego, profesjonalnej obsługi, szybkiej realizacji, kończąc na  pomocy w optymalizacji kosztów delegacji. Przy realizacji usług mamy na uwadze kulturę organizacyjną naszych Klientów, wdrożone polityki podróży, budżetowanie.

Nie działamy na utartych standardach, lecz wykazujemy się bardzo dużą elastycznością, dlatego nasi Klienci mogą liczyć na całkowicie spersonalizowany serwis i obsługę.  BBEvent umożliwia dostęp do Emergency  Service 24h/7.

Jako Zespół doświadczonych Specjalistów,  elastycznie dostosowujemy naszą ofertę do realnych potrzeb i indywidualnych preferencji Klienta, dzięki czemu udało nam się zdobyć silną pozycję na rynku, oraz przede wszystkim zaufanie Klientów i Partnerów, które pozostaje dla nas najwyższą wartością.

favicon

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytania? Zapraszamy
do współpracy.

    x

    Napisz do nas

    Wysyłając formularz akceptujesz Politykę prywatności